MEME naše každodenné – a teraz ešte aj po vegánsky

Ako je už z nadpisu článku zrejmé MEME budú dnešnou ústrednou témou. Je to trošku odklonenie od bežných tém, ktoré u mňa nájdete ale myslím, že si tu podobné články tiež nájdu svoje miesto.

A to miesto odteraz vďaka článku o meme nájdete v novej kategórii s názvom RANDOM. Pretože články, ktoré tu nájdete budú ozaj random 😎.

Pre tých ktorý nevedia čo slovo MEME znamená tu je malá definícia:

MEME je akási novodobá humorná forma ako pomocou obrázka s trefným textom na akúkoľvek tému vyrozprávať príbeh či reagovať na nejakú situáciu. Tie najvtipnejšie sa väčšinou šíria po internete ako požiar. 

A tak ako existuje veľa meme obrázkov, ktoré sa smejú vegánstvu (čo neberiem osobne -často ma práve tie anti vegan dosť pobavia. A hlavne mi žiadne neuniknú keďže moji kamoši mi ich stále posielajú 😃) dnes som pre vás naopak vybrala tie, ktoré sú ale z pohľadu vegána. A verím, že všetci čo k nám (vegánom) patria sa aspoň v niektorých z nich nájdu. Možno aj vo všetkých. No a vy ostatní môžete nakuknúť pod pokličku nášho sveta.

Všetky obrázky, ktoré uvidíte boli pôvodne v angličtine, ale keďže toto je slovenský blog a viem, že nie úplne všetci vedia po anglicky tak som vám ich preložila. Nie je vôbec za čo. Bola to zábava. 
😉

vegan meme vegan petra

#meme1

Kedysi som bola jediný vegetarián v parte, teraz som jediný vegan. Ale ja verím, že časom sa mnohí pridajú…. teda.. aspoň niekto by sa mohol. 
Ale zatiaľ je to ME, MYSELF and I 👽.

vegan meme vegan petra

#meme2

Môj starký si roky myslel, že je to len prechodné a že jedného dňa ma táto „fáza“ prejde. Zatiaľ neprešla. A ani mi nič nechýba. Možno len peniaze na vegánske dobroty. 

vegan meme vegan petra

#meme3

Na toto nie je treba pokročilá matematika. Stačí sa pozrieť čo všetko máme k dispozícii v dnešnej dobe. Či už v obchodoch alebo v reštauráciách. Pozrite čo ponúka napríklad taký Moment

vegan meme vegan petra

#meme4

Ak je to burger ako z Front Foodu alebo Forkys nemusia to priznávať. Ja dobre viem, že im chutí! 😉🍔 

vegan meme veganpetra

#meme5

Prvý rok na vegánstve vyzerá nejak takto. Ja osobne som to hučala do každého. Ospravedlňujem sa. Hlavne svojej sestre ❤️. Tá si toho vypočula asi najviac 😄.

vegan meme veganpetra

#meme6

Celý nedávam ale polka niekedy padne za obeť. Ako nič.  #peanutbutterzávislák

veganpetra meme vegan

#meme7

bez komentára 😁

meme vegan veganpetra

#meme8

Umh.. počkať: hummus, hlavný chod, k tomu šalát, omáčka, ešte tam mali vo vitríne nejaké koláčiky, áno dáme si aj kávu, limonáda? áno, prosím vás ten wrap so sebou, ďakujem…. prepočítavam 😵

vegan meme veganpetra

#meme9

Niekedy áno. Ale ja milujem aj tých svojich nevegánskych ❤️.

A keď chcem vidieť vegánov tak na akcii ako Veggie nálavka sú ich húfy. Plus to jedlo….

meme vegan veganpetra

#meme10

Vo vegánskej to mám tak na pol hodinu, v nevegánskej stačí 20 minút.

meme vegan veganpetra

#meme11

What the ……..

vegan meme vegan_petra

#meme12

5 z 10 prípadov takto. Inak moje baby už si zvykli a niekedy tam so mnou chodia dokonca rady. Však?!

vegan meme vegan_petra

#meme13

Musíš proste kúpiť ten vegánsky Magnum –  a ktorý? klasiku či almond? -daj obidva, aj tie jogurty –  videl si majú nový marakuju a višňu – to musíš ochutnať, počkaj nech vidia, že chceme aj tie pomazánky, ukáž kokosovo-čokoládové mlieko –  to musíme kúpiť – to je najlepšie…

meme vegan vegan_petra

#meme14

Ja skoro vždy. Nie, že by som neverila ale ako sa hovorí : dôveruj ale preveruj

meme vegan vegan_petra Návrat do budúcnosti

#meme15

Tak toto je môj absolútny favorit. Okrem toho, že Návrat do budúcnosti absolútne milujem tak takto nejak si budúcnosť naozaj predstavujem 
💚

Tak čo? Našli ste sa tam? Ak hej tak v ktorých číslach? Dajte vedieť, ktoré meme ste úplne vy a ktoré naopak vôbec.

⭐️Na záver pridávam ešte jeden bonusový ⭐️

vegan meme vegan_petra

Na dnes je to odo mňa všetko. Nezabúdajte sledovať Instagram

Petra

4 Replies to “MEME naše každodenné – a teraz ešte aj po vegánsky”

    1. ❤️ to som rada. Ale nie je to už také intenzívne. Myslím, že v útokoch som poľavila 👼 . Ty nie len máš rada vegáske ale si aj super vegan kuchárka 👩‍🍳

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.