Cool miesto na kávu – rozhodne VNITROBLOCK

Máte chuť na lahodné cappucino alebo si len chcete vychutnať dobrú kávu v super prostredí? Určite odporúčam VNITROBLOCK  na Tusarovej v Prahe.

Vnitroblock som prvýkrát navštívila len pred pár týždňami a hneď som si to tam zamilovala.

vnitroblock
interiér Vnitroblocku

Najviac vás očarí určite interiér. Celý podnik je v cool hipsterskom artsy štýle. Vnitroblock sa rozprestiera na celkom veľkej ploche a skrýva mnoho zákutí. Budova starého skladu alebo niečoho podobného. Čiže jeden veľký otvorený priestor. Originál tehlová stena, tipujem, že pôvodná. Na stenách veľké obrazy. Stoličky a nábytok ako od starej mamy. Snúbia s tu moderné a vintage kúsky a spolu tvoria jedinečnú kombináciu. Usadiť sa môzete na fotely, stoličky, lavice a rôzne gauče. Má to tam proste tú správnu atmosféru 🙂 .

Ja ako vegán sa vždy poteším keď nejaké miesto ponúka aj možnosti pre nás. A tu som to našla. Nepijem kávu nejak často a keď aj pijem je to väčšinou len malé preso. A to hlavne z toho dôvodu, že väčšina bežných kaviarní neponúka kávy s rastlinným mliekom. Tu je to však iné. V ponuke sú hneď mlieka dve. A to mandľové aj sójové. Neváhala som a objednala si cappuccino s mandľovým mliekom-nemlékem. A bolo fakt výborné.

kávu si treba vychutnať

VNITROBLOCK

VNITROBLOCK

VNITROBLOCK

VNITROBLOCK

VNITROBLOCK

Vnitroblock však nie je len kaviarňou. Nie nie. V jej priestoroch sa kde tu medzi stolmi ponúka tvorba rôznych dizajnérov. Nájde sa tu od všetkého niečo. Kozmetika, prírodné mydlá, handmade šperky, kabelky, tašky a rôzne doplnky. Oblečenie, spodné prádlo, ponožky, pohľadnice, zošity, hračky, oblečenie pre psíkov a aj nejaká tá elektronika.

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

VNITROBLOCK Praha

Obsluha je veľmi príjemná a dokonca tu občas hrá aj dj. Káva ma vyšla na 75 Kč z čoho za samotné Cappucino som platila 55 Kč a extra za mlieko 20 Kč. Viem, že sa sem budem určite vracať častejšie. Mám rada kaviarne a podniky ktoré sa niečím odlišujú a to čo sa Vnitroblocku podarilo vytvoriť ma naozaj očarilo.

VNITROBLOCK nájdete na adrese : Tusarova 791/31 , 170 00 Praha 7 – Holešovice

Tu ich nájdete na Facebooku.

Uložiť

Uložiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.